♥Todo sobre el RBD♥
Dobrodoshao/la. Registruj se, propusticesh zabavu i sve najnovije informacije o RBD-u! Enjoy!
admin: Rockerka
♥Todo sobre el RBD♥
Dobrodoshao/la. Registruj se, propusticesh zabavu i sve najnovije informacije o RBD-u! Enjoy!
admin: Rockerka
♥Todo sobre el RBD♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Todo sobre el RBD♥

♥♥♥
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Dulce nece, Maite hoce! TV NOVELE

Go down 
AuthorMessage
Rockerka
Admin
Rockerka


Number of posts : 1408
Ëîêàöè¼à : Arandjelovac
Registration date : 2008-04-30

Dulce nece, Maite hoce! TV NOVELE Empty
PostSubject: Dulce nece, Maite hoce! TV NOVELE   Dulce nece, Maite hoce! TV NOVELE EmptyThu Aug 07, 2008 4:19 pm

Dok crvenokosa ,,buntovnica" odbija sve ponude , njena koleginica zeljno ishchekuje nove uloge

Nakon shto je Dulce Maria odbila josh jednu glavnu ulogu u telenoveli, navodeci kao razlog brojne obaveze, Maite Perroni, koja trenutno snima seriju "Cuidado con el Angel", jedva ceka novu ponudu.
Snimanje rimejka telenovele "Cadenas de amargura" trebalo je da zapocne u avgustu , a glavna uloga trebalo je da pripadne Dulce. Medjutim, navodno,zbog turneje sa grupom RBD, Dulce nije prihvatila ponudu , iako se ocekuje da ce ova serija potuci sve rekorde gledanosti,a sigurno je i da ponudjena cifra nije bila zanemarljiva.
Medjutim, na pitanje kako Majte uspeva da uklopi snimanje telenovele sa nastupima, Dulce je rekla: "Jedva stize i premorena je. Stalno trci sa proba na snimanja i tako svaki dan. Ipak,ona je verovatno vrednija od mene, pa moze da uklopi sve to. Mi ostali apsolutno je podrzavamo u tome, ali niko od nas ne usudjuje se da uradi neshto slicno!"
Peroni kaze da joj nishta ne pada teshko jer obozava svoj posao:"Nadam se da cu dobiti novu ponudu, cim zavrshim snimanje serije "Cuidado con el Angel" jer obozavam da radim. Mlada sam i sad treba da gradim ime i sticem popularnost".


TV novele
Back to top Go down
https://rebelde2.forumotion.com
 
Dulce nece, Maite hoce! TV NOVELE
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anahi, Dulce i Maite
» TV novele, istina ili laz???
» REBELDEMANIJA >TV NOVELE<
» MAITE !!!!
» Vilijam Levi! ! ! >TV NOVELE<

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
♥Todo sobre el RBD♥ :: Kanta :: Kanta-
Jump to: