♥Todo sobre el RBD♥
Dobrodoshao/la. Registruj se, propusticesh zabavu i sve najnovije informacije o RBD-u! Enjoy!
admin: Rockerka
♥Todo sobre el RBD♥
Dobrodoshao/la. Registruj se, propusticesh zabavu i sve najnovije informacije o RBD-u! Enjoy!
admin: Rockerka
♥Todo sobre el RBD♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Todo sobre el RBD♥

♥♥♥
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ah ti decaci...

Go down 
+2
&dulce&milica
Rockerka
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Rockerka
Admin
Rockerka


Number of posts : 1408
Ëîêàöè¼à : Arandjelovac
Registration date : 2008-04-30

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySat Oct 04, 2008 11:12 pm

Ah ti decaci... - Page 2 35ndf5x To je on u sredini...meni je tad otvoren skajp...
Back to top Go down
https://rebelde2.forumotion.com
Rockerka
Admin
Rockerka


Number of posts : 1408
Ëîêàöè¼à : Arandjelovac
Registration date : 2008-04-30

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySat Oct 04, 2008 11:28 pm

ej!!! Zamislite sada ovo:
SVE SE OKRENULO NAOPACKE!!!! MISLIM DA CU ZA KOJI MINUT DA BUDEM NA TV-U, SAMOUBISTVO.....
SLUSHAJTE:
JA SAM DALA NJEGOV SKAJP MOJIM DRUGARICAMA JOVANI G. I ADRIANI, E SAD SU ONE CHETOVALE SA NJIM, I ISTOVREMENO GA ISPITIVALE (ZA MENE....) I ON JE REKAO DA JEDVA MOZE NEKA SHESTAKINJA DA PRODJE KOD NJEGA... (KAPIRATE?) DDA JA MORAM DA SE POTRUDI (POSHTO SU MU I USPUT REKLE DA SAM SE ZALJUBILA U NJEGA) I REKAO JE DA SE NJEMU DOPADA JEDNA JOWANA PREKOVIC (MUSHKARACA IZ 6. I JOSH NEKA TAMO...) SAMO IZ SHESTOG, A DA BI JA BILA SA NJIM, MORAM DA SE POTRUDIM!!! BB!!! TOTALNO SAM SE RAZOCARALA U ZIVOT!!!!
Back to top Go down
https://rebelde2.forumotion.com
RBD girl
~ReBelDe beba~
RBD girl


Number of posts : 235
Ëîêàöè¼à : Tu->
Registration date : 2008-08-08

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySun Oct 05, 2008 10:56 am

A???Mora da postoji i mala verovatnoca da ih on laze!Ne odustaj
Back to top Go down
***Dulce Alexandra***
~ReBelDe buntovnica~
***Dulce Alexandra***


Number of posts : 661
Age : 27
Ëîêàöè¼à : En mi suenos con RBD! ! ! ! ! !
Registration date : 2008-07-21

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySun Oct 05, 2008 11:09 am

Ne odustaj! ! Sigurno laze, a mozda lazu i tvoje drugarice. . .Sigurna sam da mu se bar malo svidjas. . .
Back to top Go down
RBD girl
~ReBelDe beba~
RBD girl


Number of posts : 235
Ëîêàöè¼à : Tu->
Registration date : 2008-08-08

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySun Oct 05, 2008 11:35 am

Slazem se sa ***Dulce Alexandrom***
Back to top Go down
Rockerka
Admin
Rockerka


Number of posts : 1408
Ëîêàöè¼à : Arandjelovac
Registration date : 2008-04-30

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySun Oct 05, 2008 11:56 am

Jao hvaaalaaa vam stvarno,ali zamislite, rekao je da ja moram da se POTRUDIM da bi se svidela njemu!!! E pa sad mi dodje da ga vishe nikada nepogledam,sad se nebih trudila pa znash shta..... Neverujem da drugarice lazu, ali ... nemam pojma...cudno mi je to shto svaki put kad se ugledamo,ja skrenem pogled,a on nastavi da bulji u mene, bash ga briga....sad odjednom ja da se trudim!
Back to top Go down
https://rebelde2.forumotion.com
dyc
~ReBelDe chica~
dyc


Number of posts : 369
Age : 28
Registration date : 2008-08-01

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySun Oct 05, 2008 1:13 pm

Ma ima sigurno necega ako stalno bulji u tebe. Sigurno se sad on nesto folira. Ali ako ti se jako svidja ti ne odustaj,pokusaj da saznas sto vise.
Back to top Go down
http://diego-gonzalez-4ever.superforo.net/portal.htm
***Dulce Alexandra***
~ReBelDe buntovnica~
***Dulce Alexandra***


Number of posts : 661
Age : 27
Ëîêàöè¼à : En mi suenos con RBD! ! ! ! ! !
Registration date : 2008-07-21

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySun Oct 05, 2008 1:20 pm

Slazem se sa dyc. . . .
Back to top Go down
Rockerka
Admin
Rockerka


Number of posts : 1408
Ëîêàöè¼à : Arandjelovac
Registration date : 2008-04-30

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySun Oct 05, 2008 1:22 pm

pa...ja pokushavam...ali... necu da se "trudim" jako mi je krivo shto je to rekao....
Back to top Go down
https://rebelde2.forumotion.com
&dulce&milica
Admin
&dulce&milica


Number of posts : 602
Registration date : 2008-06-30

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySun Oct 05, 2008 1:37 pm

ja mislim da ga je samo sratmora da prizna tvojim drugaricama da mu se svidjash... msm, da mu se ne svidjash ne bi se on dopisivao sa tobom, niti bilo shta drugo...
Back to top Go down
Rockerka
Admin
Rockerka


Number of posts : 1408
Ëîêàöè¼à : Arandjelovac
Registration date : 2008-04-30

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySun Oct 05, 2008 2:18 pm

Pa...u pravu si ... (valjda) hehehe! Blesava sam zar ne...shto sam zaljubljena u njega... Uhh...mrzim ga svim srcem,a opet ga i obozavam...
Back to top Go down
https://rebelde2.forumotion.com
RBD girl
~ReBelDe beba~
RBD girl


Number of posts : 235
Ëîêàöè¼à : Tu->
Registration date : 2008-08-08

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySun Oct 05, 2008 2:20 pm

&dulce&milica& wrote:
ja mislim da ga je samo sratmora da prizna tvojim drugaricama da mu se svidjash... msm, da mu se ne svidjash ne bi se on dopisivao sa tobom, niti bilo shta drugo...

slazem se!!!
Back to top Go down
***Dulce Alexandra***
~ReBelDe buntovnica~
***Dulce Alexandra***


Number of posts : 661
Age : 27
Ëîêàöè¼à : En mi suenos con RBD! ! ! ! ! !
Registration date : 2008-07-21

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySun Oct 05, 2008 2:28 pm

RBD girl wrote:
&dulce&milica& wrote:
ja mislim da ga je samo sratmora da prizna tvojim drugaricama da mu se svidjash... msm, da mu se ne svidjash ne bi se on dopisivao sa tobom, niti bilo shta drugo...

slazem se!!!

Takodjee. . .
Back to top Go down
Rockerka
Admin
Rockerka


Number of posts : 1408
Ëîêàöè¼à : Arandjelovac
Registration date : 2008-04-30

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySun Oct 05, 2008 2:30 pm

uhh....ali gledajte: Prvo mi je on trazio da ga stavim na skajp listu...rekao je da mu je tu adresu (moju) dao moj drug mita, (on se druzi sa njim... )
Back to top Go down
https://rebelde2.forumotion.com
RBD girl
~ReBelDe beba~
RBD girl


Number of posts : 235
Ëîêàöè¼à : Tu->
Registration date : 2008-08-08

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySun Oct 05, 2008 2:35 pm

Msm da laze!
Back to top Go down
***Dulce Alexandra***
~ReBelDe buntovnica~
***Dulce Alexandra***


Number of posts : 661
Age : 27
Ëîêàöè¼à : En mi suenos con RBD! ! ! ! ! !
Registration date : 2008-07-21

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySun Oct 05, 2008 7:49 pm

Ako ti je on prvi trazio znaci da mu se svidjas! ! ! !Sigurna sam! ! !
Back to top Go down
RBD girl
~ReBelDe beba~
RBD girl


Number of posts : 235
Ëîêàöè¼à : Tu->
Registration date : 2008-08-08

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptyMon Oct 06, 2008 10:52 am

da,ne bi on trazio da mu se ne svidjas.
Back to top Go down
Rockerka
Admin
Rockerka


Number of posts : 1408
Ëîêàöè¼à : Arandjelovac
Registration date : 2008-04-30

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptyMon Oct 06, 2008 8:52 pm

ma..... nemam vishe pojma...sad je i adriana protiv mene! Cas se ponash kao da mi je drugarica, a cas me mrzi... kako da je ubedim da nisam losha i da nezelim nikakvu svadju , zelim da mi bude dobra drugarica!!!
Back to top Go down
https://rebelde2.forumotion.com
RBD girl
~ReBelDe beba~
RBD girl


Number of posts : 235
Ëîêàöè¼à : Tu->
Registration date : 2008-08-08

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptyMon Oct 06, 2008 10:34 pm

jao...Pa amigita...to jest amigite...ne swadjajte se...A bb sa tvojim dragim neznam sta ce mo...On se samo folira da mu se ne swidjas,a u stvari te JAKO,JAKO,JAKO WOLI!!!
Back to top Go down
Rockerka
Admin
Rockerka


Number of posts : 1408
Ëîêàöè¼à : Arandjelovac
Registration date : 2008-04-30

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptyMon Oct 06, 2008 10:41 pm

Ok, ja necu da se svadjam. Ali me ona vec sad sigurno ogovara...ma nebitno skroz! Ovako: sa Conetom je sve ok, ali potvrdio je da smo drugari...msm.... kad smo se neshto bili posvadjali, rekao mi je, ako necesh da budem prijatelji, i ako zelish da budesh ljuta, dobro, ja sam zeleo da budemo drugovi! I da...kasnije je rekao da mu se dopada neka...Jelena, Jowanina sestra... ma.... evo ja cu sad da obrishem ovu temu, i molim vas zaboravite je, nebih zelela da neko ih moje shkole ponovo vrati na posao Radio Milevu........... a to ce se desiti! znam! hvala vam poono, zaista ste mi pomogli!
Back to top Go down
https://rebelde2.forumotion.com
RBD girl
~ReBelDe beba~
RBD girl


Number of posts : 235
Ëîêàöè¼à : Tu->
Registration date : 2008-08-08

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 11:27 am

crycry Ok...ucinili smo swe sto smo mogli.... Ah ti decaci... - Page 2 65592 lolim te
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous



Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 1:19 pm

Okay,Nazzy ja sam se naljutila na tebe jer si mi rekla neshto kao shto je "Adriana,mene nemoj da lazesh,znam da ti se Cone swidja" ...SWASHTA BOZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MILIOOON PUTA SAM TI REKLA DA MI SE SWIDJA _ _ _ _ _ - _ _ _ _ !!!!! E a onaj glawonja Cone mi se swidjao u wrticu...Kada sam imala 5 GODINA!!!!!! I ne lazem te za ono shto nam je rekao!
Back to top Go down
Rockerka
Admin
Rockerka


Number of posts : 1408
Ëîêàöè¼à : Arandjelovac
Registration date : 2008-04-30

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptyWed Oct 08, 2008 11:10 pm

A zashto si se onda dopisivala sa njim??? Ako sam ti dala njegov skype, neznaci da zelim da ga ti... znash vec dalje... znash kako se osecam , i boli me d*** prenesi ovo milanu slobodno! Ako smatrash da on to treba da zna, i da ce ti biti lakshe, slobodno!
Back to top Go down
https://rebelde2.forumotion.com
Guest
Guest
Anonymous



Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptyTue Oct 28, 2008 1:43 pm

swashta boze...Pa Milan toliko smaraaaaaaaaaaa..........Smuchio mi se... A Cone glawonja....FUJ!!! Nisam toliki skot da se smuvam sa njim!!! A i nikada se u VI razredu ne bih smuwala sa nekim...SACHUWAJ BOZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Back to top Go down
Rockerka
Admin
Rockerka


Number of posts : 1408
Ëîêàöè¼à : Arandjelovac
Registration date : 2008-04-30

Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 EmptySat Nov 01, 2008 4:52 pm

ok...nisam znala stvarno... izvini sad.. Kako je tebi sa Djolom?
Back to top Go down
https://rebelde2.forumotion.com
Sponsored content





Ah ti decaci... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ah ti decaci...   Ah ti decaci... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Ah ti decaci...
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
♥Todo sobre el RBD♥ :: Kanta :: Kanta-
Jump to: