♥Todo sobre el RBD♥
Dobrodoshao/la. Registruj se, propusticesh zabavu i sve najnovije informacije o RBD-u! Enjoy!
admin: Rockerka
♥Todo sobre el RBD♥
Dobrodoshao/la. Registruj se, propusticesh zabavu i sve najnovije informacije o RBD-u! Enjoy!
admin: Rockerka
♥Todo sobre el RBD♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Todo sobre el RBD♥

♥♥♥
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Potrebna mi je pomoc....

Go down 
+2
&dulce&milica
Alexandra Von Uckermann
6 posters
AuthorMessage
Alexandra Von Uckermann
~ReBelDe beba~
Alexandra Von Uckermann


Number of posts : 9
Age : 29
Registration date : 2008-12-03

Potrebna mi je pomoc.... Empty
PostSubject: Potrebna mi je pomoc....   Potrebna mi je pomoc.... EmptyWed Dec 03, 2008 8:33 pm

E ovako u pitanju je koncert RBD-a stvarno bi volila da idem ali stvar je u tome da je meni 19 slava a mama misli da me nece moci voditi jer ima posla,danas je vec 3.12 a ja stvarno zelim na taj koncert a nesto mi se neda da pitam mamu ne znam sta mi je!jednostavno imam osjecaj da ce mama pomisliti da sam ja toliko opsednuta tom grupom.....sta da radim????????
Back to top Go down
&dulce&milica
Admin
&dulce&milica


Number of posts : 602
Registration date : 2008-06-30

Potrebna mi je pomoc.... Empty
PostSubject: Re: Potrebna mi je pomoc....   Potrebna mi je pomoc.... EmptyWed Dec 03, 2008 11:00 pm

a zar morash da idesh sa mamom? i ne ustrucavaj se... i shta ako si opsednuta tom grupom? josh jedan dodatni bonus da te puste, kada vide koliko ti rbd znaci! i meni je isto bilo tako, nznm zashto, ali nisam mogla da ih pitam... ali sam nekako uzpela i bez ikakvog problema su me pustili da idem, i to sama, sa drugaricom... obe smo 96 godishte...
Back to top Go down
RBD girl
~ReBelDe beba~
RBD girl


Number of posts : 235
Ëîêàöè¼à : Tu->
Registration date : 2008-08-08

Potrebna mi je pomoc.... Empty
PostSubject: Re: Potrebna mi je pomoc....   Potrebna mi je pomoc.... EmptyWed Dec 03, 2008 11:12 pm

joj amix,meni je isto tako bilo za prosli koncert...Msm da se Milica seca...Pokusaj da razgovaras kazi ,,Mama,da li ja mogu sa nekim drugim da idem na koncert posto ti nemozes....."
Back to top Go down
Baki
~ReBelDe beba~
Baki


Number of posts : 207
Registration date : 2008-09-26

Potrebna mi je pomoc.... Empty
PostSubject: Re: Potrebna mi je pomoc....   Potrebna mi je pomoc.... EmptyThu Dec 04, 2008 2:40 pm

Slazem se sa ostalima- zamoli je i mislim da ce ti dopustiti da ides sa nekom tvojom drugaricom..
Back to top Go down
Rockerka
Admin
Rockerka


Number of posts : 1408
Ëîêàöè¼à : Arandjelovac
Registration date : 2008-04-30

Potrebna mi je pomoc.... Empty
PostSubject: Re: Potrebna mi je pomoc....   Potrebna mi je pomoc.... EmptyThu Dec 04, 2008 10:33 pm

SLAZEM SE SA OSTALIMA SAMO...
NE ZABORAVI DA PITASH MAMU DA LI POSTOJI MOGUCNOST DA IDESH SA NEKIM DRUGIM OD RODJAKA ILI DRUGARICA U KOJE IMASH POVERENJA, ILI JEDNOSTAVNO RECI DA CE SE TRUDITI SHTO VISHE DA JOJ POMAZESH DA BI MOGLA DA IDE SA TOBOM!
Back to top Go down
https://rebelde2.forumotion.com
dul&any
~ReBelDe beba~
dul&any


Number of posts : 90
Registration date : 2008-11-05

Potrebna mi je pomoc.... Empty
PostSubject: Re: Potrebna mi je pomoc....   Potrebna mi je pomoc.... EmptySun Dec 14, 2008 9:10 pm

a odakle si ti???msm ako si iz bga.......
Back to top Go down
Sponsored content





Potrebna mi je pomoc.... Empty
PostSubject: Re: Potrebna mi je pomoc....   Potrebna mi je pomoc.... Empty

Back to top Go down
 
Potrebna mi je pomoc....
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
♥Todo sobre el RBD♥ :: Kanta :: Kanta-
Jump to: