♥Todo sobre el RBD♥
Dobrodoshao/la. Registruj se, propusticesh zabavu i sve najnovije informacije o RBD-u! Enjoy!
admin: Rockerka
♥Todo sobre el RBD♥
Dobrodoshao/la. Registruj se, propusticesh zabavu i sve najnovije informacije o RBD-u! Enjoy!
admin: Rockerka
♥Todo sobre el RBD♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Todo sobre el RBD♥

♥♥♥
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 /{Pravila}/

Go down 
AuthorMessage
Rockerka
Admin
Rockerka


Number of posts : 1408
Ëîêàöè¼à : Arandjelovac
Registration date : 2008-04-30

/{Pravila}/ Empty
PostSubject: /{Pravila}/   /{Pravila}/ EmptySun May 03, 2009 6:41 pm

1. Pravilo:
Psovanje je zabranjeno. Svaka psovka bice izbrisana, i clan ce jednom biti opomenut, ako se ponovi isto, sledi ban na 3 dana.

2. Pravilo:
Zabranjeno je vredjanje administratora i clanova. Ako clan vredja administratora, sledi ban na 10 dana. Ako vredja clanove sledi ban na 5 dana.

3. Pravilo:
Spamovanje je strogo zabranjeno! Reci kao shto su: ok,aha, hehe!, vazi, lol, ql.... zabranjene su ako se one nalaze u postu.

4. Pravilo:
Svaki clan mora nakon registracije i da se predstavi.

5. Pravilo:
Stavite avatar! Clanu koji nema avatar bice postavljen bilo koji od strane admina.

6. Pravilo:
Potpis veci od 550x400 je zabranjen i bice uklonjen! 24h nakon upozorenja je vashe vreme da sami sklonite siggy.

7. Pravilo:

Komentarisanje slika je takodje zabranjeno. Svaki takav post bice uklonjen.

8. Pravilo:
Molbe kao shto su: "Molim te me postavi za admina!" , "Je l' mogu ja da uradim look za ovaj forum?" , "Je l' mogu da budem barem mod..?" i sl. su zabranjene. Takmicenje za admina i moda se blizi i zato bez takvih pitanja molim Vas.

9. Pravilo:
Ako primetite pre admina da neki clan krshi neko od ovih pravila, ili unishtava forum, molim da mi napishete to preko PM. Znaci ne spamujte i ne grdite tog pokvarenjaka vec mi jednostavno napishite PM sa naslovom PROBLEM. Taj isti bice kaznjen.
Back to top Go down
https://rebelde2.forumotion.com
 
/{Pravila}/
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pravila foruma

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
♥Todo sobre el RBD♥ :: Pravila :: //{Pravila administratora}//-
Jump to: